Directori de personal

COGNOMSNOMTELÈFON
LLOC DE TREBALLCORREU ELECTRÒNIC
Adrián GálvezFrancisco673580420
Administratiufadrian@sindicom.es
Agustí CamposJosep673411599
Traductor correctorjmagusti@sindicom.es
Alacreu CarrascoMª Carmen673411759
Administrativamalacreu@sindicom.es
Alós MirallesMª Carmen673411737
Administrativamalos@sindicom.es
Antequera AmatríaEva673412168
Tècnica d'auditoria eantequera@sindicom.es
Archilla LópezEnrique673412177
Tècnic d'auditoria earchilla@sindicom.es
Ariño FerrerMª José636038694
Tècnica de gestió auditora
mjosea@sindicom.es
Balaguer RuizIsabel626658137
Auxiliar de registre i serveisibalaguer@sindicom.es
Barrera MorteJacqueline673411876
Tècnica de gestió auditora
jbarrera@sindicom.es
Bellido EstellésJosé Miguel673411935
Tècnic de gestió auditora
jmbellido@sindicom.es
Benlloch GómezJoan Baptista673411938
Tècnic de auditoriajbenlloch@sindicom.es
Borao EzquerraPaula690340893
Cap del departament d'innovació i administració digitalpborao@sindicom.es
Borja RuizAscensión673411957
Tècnica d'auditoriaaborja@sindicom.es
Borrull HermanoNuria673411959
Tècnica d'auditorianborrull@sindicom.es
Brotons SempereMª Josefa673411976
Tècnica d'auditoriambrotons@sindicom.es
Chastel MazarredoMarta673412194
Cap de l'àrea economicoadministrativamchastel@sindicom.es
Clemente SolansJosé Manuel699133080
Conductor / Auxiliar de registrejclemente@sindicom.es
Cortell GinerRobert673412355
Lletrat director de l'assessoria jurídicarcortell@sindicom.es
Crespo AzorínAmparo673411796
Secretària de direcció dels síndicsamparo@sindicom.es
Cucarella TormoVicent650708167
Síndic majorvcucarella@sindicom.es
Domingo BetoretAntonia673411705
Tècnica de gestió auditora
adomingo@sindicom.es
Edú ValeroVicente Damián673411677
Tècnic de gestió auditora
vdedu@sindicom.es
Escrivá AlonsoAna María673411665
Tècnica de gestió auditora
aescriva@sindicom.es
Esteban PérezMª Carmen673411676
Tècnica de gestió auditora
mesteban@sindicom.es
Fenollosa MartínInmaculada673412232
Tècnica d'auditoria ifenollosa@sindicom.es
Ferrer LlópezMarina673411805
Tècnica de gestió de relacions institucionalsmferrer@sindicom.es
Gallardo GallardoMª Ángeles682119520
Tècnica de gestió informàticamgallardo@sindicom.es
Gálvez SansaloniFrancisco686189764
Tècnic auxiliar d'informàticafgalvez@sindicom.es
García BurgosCarlos673412260
Tècnic de gestió de la UASIcgarciab@sindicom.es
García CalderaroYolanda600785860
Tècnica de gestió auditora
ygarcia@sindicom.es
García MaesoMª Consuelo673411852
Administrativacgarcia@sindicom.es
García TorresanoJordi673412207
Tècnic de gestió auditora
jgarcia@sindicom.es
Gimeno SanzMª Luisa673416939
Tècnica d'auditoriamgimeno@sindicom.es
González NavarroMª del Carmen673411856
Administrativa mgonzalez@sindicom.es
González VirgidanoRaquel673411663
Tècnica de gestió auditorargonzalez@sindicom.es
Guinea GilConcepción673411576
Administrativaiguinea@sindicom.es
Haro AliagaVicente676698820
Tècnic auxiliar d'informàticavharo@sindicom.es
Hernaiz GarcíaJosé Antonio673411899
Tècnic de gestió auditora
jahernaiz@sindicom.es
Hernándiz GarcíaSalvador673412085
Auditorshernandiz@sindicom.es
Izquierdo PerisJoaquín673412209
Auditorjizquierdo@sindicom.es
Lechón MartínAna673411592
Secretària de direcció dels síndicsalechon@sindicom.es
Leiva RomeroJosé Carlos673412130
Tècnic d'auditoriajcleiva@sindicom.es
Llácer GarcíaAntonio Juan673412371
Tècnic de gestió auditora
allacer@sindicom.es
Llácer GarcíaMª Dolores600785854
Tècnica de gestió auditora
mllacer@sindicom.es
Lliso ForésJosep Manuel673411640
Administratiu de gestió econòmicajlliso@sindicom.es
Lluch HervàsJoan Antoni673411858
Traductor correctorjalluch@sindicom.es
Lozano CuadradoConcepción638357674
Admin. supervisora de mantenimentclozano@sindicom.es
Martínez FaubelAna María673411883
Administrativaamartinez@sindicom.es
Martínez LópezJosé Antonio673412275
Tècnic de gestió auditora
jmartinez@sindicom.es
Martínez MartíGabriel673412271
Tècnic d'auditoriagmartinez@sindicom.es
Martínez ZaragozaJuan Vicente673412276
Auditorjvmartinez@sindicom.es
Marz OreroNuria673411793
Tècnica de gestió auditora
nmarz@sindicom.es
Medina TapiaMiguel Ángel673412393
Tècnic de gestió auditora
mmedina@sindicom.es
Melero VidalAmparo673412352
Tècnica de gestió auditora amelero@sindicom.es
Méndez MartorellRosalía673412337
Secretària de direcció del titular de la Secretaría Generalrmendez@sindicom.es
Millán YuntaFernando673412037
Tècnic d'auditoriafmillan@sindicom.es
Minguillón RoyAntonio673412084
Auditoraminguillon@sindicom.es
Mira-Perceval PastorAntonio673411890
Síndicamira@sindicom.es
Miró PérezMarcela673411796
Síndicammiro@sindicom.es
Montrós BlascoPurificación673412326
Tècnica d'auditoriapmontros@sindicom.es
Morant SellensFernando673412278
Tècnic d'auditoriafmorant@sindicom.es
Muelas TiradoCarlos687285975
Cap del departament de gestió econòmica
cmuelas@sindicom.es
Muñoz ArriagaInmaculada673007029
Tècnica de gestió auditora
imunoz@sindicom.es
Muñoz San RománEudoro673411974
Tècnic d'auditoria emunoz@sindicom.es
Narvéz AltamarJuan Carlos 600785862
Tècnic de gestió auditora
jnarvaez@sindicom.es
Olivas ArroyoMiguel673412415
Auditormiolivas@sindicom.es
Palanca GarcíaLourdes673411890
Secretària de direcció dels síndicslpalanca@sindicom.es
Parra VinuesaMarcos José673411973
Tècnic de gestió auditora
mjparra@sindicom.es
Pastor VerniaSalvador673412387
Tècnic de gestió auditora
spastor@sindicom.es
Pérez MartíEduardo673411910
Tècnic d'auditoriaeperez@sindicom.es
Pérez RuizAmparo673411891
Administrativaamperez@sindicom.es
Pérez SarriónLorenzo963 869343
Secretari generallperez@sindicom.es
Pérez YusteMarisol673412221
Tècnica d'auditoriamperez@sindicom.es
Peris VidalManuel673580397
Administratiumperis@sindicom.es
Picó RomeroJesús673412123
Tècnic d'auditoria jpico@sindicom.es
Pinar LorenteMª Esperanza673411978
Tècnica de la UASIepinar@sindicom.es
Prat SuchMª José673412310
Tècnica d'auditoriamprat@sindicom.es
Prats SalavertCarlos673412347
Tècnic de gestió auditora
cprats@sindicom.es
Prieto CarracedoJosé Luis673411898
Administratiujlprieto@sindicom.es
Puerto CerdáLucía600785771
Tècnica de gestió auditora
lpuerto@sindicom.es
Rausell EstellésSilvino673412292
Tècnic d'auditoriasrausell@sindicom.es
Ribera TorrentíAntonia673412156
Cap del departament de documentació, arxiu i bibliotecaaribera@sindicom.es
Ríos SegarraPilar673412263
Tècnica d'auditoriaprios@sindicom.es
Romero GilBegoña673412040
Auditorabromero@sindicom.es
Romeu BurgosRaquel673412378
Tècnica de gestió auditora
rromeu@sindicom.es
Rosaleny MorenoMaria650708167
Cap de gabinet del síndic major
mrosaleny@sindicom.es
Salom CamposAlejandro673411993
Cap de la UASIasalom@sindicom.es
Sánchez GarcíaNicolás673411912
Auditornsanchez@sindicom.es
Sánchez NarváezJosé Luis659788702
Conductorjlsanchez@sindicom.es
Sánchez ParragaFernando650342108
Tècnic auxiliar d'informàtica
fsanchez@sindicom.es
Sanchis BertíElena673411887
Tècnica de gestió auditora
esanchis@sindicom.es
Sanz Campos Ángeles673412353
Tècnica de gestió auditora
asanz@sindicom.es
Serra DufauMª Luisa673412343
Tècnica de gestió comptable i pressupostàriamserra@sindicom.es
Serrat OlmosManuel David628084141
Cap del servei de sistemes i tecnologies de la informació
mserrat@sindicom.es
Soler IranzoJorge673412095
Tècnic de la UASIjsoler@sindicom.es
ThinnesEdgar673412328
Tècnic de relacions institucionalsethinnes@sindicom.es
Torromé DuatoAmparo673411794
Tècnica de gestió administrativa i contractació atorrome@sindicom.es
Través PoloFrancisco673412104
Tècnic d'auditoriaftraves@sindicom.es
Villanueva PérezEsteban673411787
Tècnic d'auditoriaevillanueva@sindicom.es